Szafy wnękowe – funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w odmu

0
1660

Szafy wnękowe to idealny pomysł dla tych, którzy pragną w sprytny sposób urządzić swoje mieszkanie, a nie posiadają zbyt dużej przestrzeni. Szafy wnękowe są zazwyczaj wykonywane na wymiar. Szafy przesuwane dodatkowo posiadają obramowanie salowe lub aluminiowe. Szafy wnękowe mogą być wykonane z różnego rodzaju drewna. Szafa wnękowa sprawdzi się świetnie jako garderoba.

Fachowcy dokonają bezpłatnego pomiaru, który zapewni wykonanie szafy na wymiar specjalnie na nasze zamówienie. Po udanych pomiarach dokonają oni wizualizacji oraz kosztorysu. Po wykonaniu projektu dostarczą oni mebel na miejsce. Termin dostawy zostanie dostosowany do osobistych preferencji klienta. Wykonane meble objęte są gwarancją.

Wybierając szafę wnękową tworzoną na wymiar, posiadamy możliwość wyboru dowolnego rozmiaru, koloru czy stylu. W roli drzwi możemy wybrać spomiędzy płyt meblowych, luster, bambusa czy szkieł kolorowych. Szafy wnękowe to świetny sposób na to by wykorzystać w pełni dostępną przestrzeń. Szafy wnękowe wykorzystują obszar powierzchni ścian, podłogi i sufitu jako elementów nośnych. Akcesoria pokroju półek, wieszaków oraz inne dodatki montowane są już bezpośrednio do ścian co również stanowi pewną oszczędność miejsca, no i nie musimy się obawiać, że nie starczy nam miejsca. Szafy wnękowe bowiem odznaczają się zazwyczaj sporymi rozmiarami.

W sprytny sposób wykorzystując dostępną przestrzeń. Przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się z obszarem Polski, w którym swoje usługi świadczy dana firma, może się bowiem tak zdarzyć, że działa ona tylko na terenie wybranych województw. To co jeszcze będzie nas przekonywało to zapewne cena, jaką firma oczekuje za swoje usługi. Ta uzależniona będzie w znacznym stopniu od materiałów, z których zbudowana będzie szafa. Biorąc pod uwagę fakt, że meble kupujemy zazwyczaj na lata, warto pomyśleć nad tym, by odznaczały się one wysoką jakością, uchroni nas to przed dodatkowymi wydatkami. Samo drewno to jedno, ale podzespoły takie jak uchwyty, czy mocowania.